Dziękuję za głosy w złotoryjskim budżecie obywatelskim

Dziękuję za głosy w złotoryjskim budżecie obywatelskim

Dziękuję Państwu serdecznie za udział w złotoryjskim budżecie obywatelskim. Dziękuję za wsparcie i promocję oraz głosy oddane na projekt nr 1 “Uratuj życie!” oraz projekt nr 3 “#naSportowo!”

Projekt nr 1 “Uratuj życie!” zdobył 119 głosów i trzecie miejsce. Dzięki Państwa poparciu w centrum miasta w zewnętrznej kapsule z alarmem i ogrzewaniem (dostęp 24/7/365) zostanie zainstalowany zewnętrzny defibrylator AED, ponadto 200 mieszkańców naszego miasta zostanie przeszkolonych z resuscytacji krążeniowo-oddechowej i obsługi defibrylatora. Działania te pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo medyczne mieszkańców Złotoryi, turystów i przyjezdnych.

Projekt nr 3 “#naSportowo!” budowa wielofunkcyjnego boiska rekreacyjnego przy ul. Zagrodzieńskiej zdobył 105 głosów i szóste miejsce ex aequo z projektem nr 4 “Koło Gospodyń Miejskich”. Szóste miejsce było ostatnim, które gwarantowało uzyskanie środków na realizację projektu. Zgodnie z regulaminem konieczne było wyłonienie zwycięzcy w drodze losowania. Los uśmiechnął się do koła gospodyń miejskich, projekt nr 4 zostanie zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego. Celem projektu nr 3 było stworzenie warunków do aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadanie obejmowało rewitalizację terenów rekreacyjnych przy ulicy Zagrodzieńskiej.

Dziękuję,

Grzegorz Łoś